درباره مگادریزل

 

شرکت صنايع غذايي وبسته بندي سبزچين پارس در سال 1388 با پشتوانه 30 سال سابقه کارآفريني و توليد با هدف بهبود وضعيت سلامت آب آشاميدني جامعه و اشتغال زايي احداث و با کسب مجوز هاي لازم در زمينه آب آشاميدني سالم در سال توليد ملي ، حمايت از کار و سرمايه ايراني، با همکاري تيم متخصص خود اقدام به خريد تجهيزات فيلتراسيون نانو و بسته بندي تمام اتوماتيک آب آشاميدني سالم و گوارا نمود، با توجه به کاهش روز افزون منابع آب ايران و رشد جمعيت نياز تامين آب آشاميدني سالم با املاح معتدل براي کشورمان بيش از هر زماني احساس ميشود اين شرکت با ثبت برند" مگادريزل " و با همکاري بهترين مهندسين صنايع غذايي ايران و مشاوره با شرکت هاي بزرگ تجهيزات تصفيه آب آشاميدني اروپا و استفاده از بهترين مواد اوليه بهداشتي با گريد غذايي و استانداردهاي جهاني در فاز اول توليد آب آشاميدني طبيعي 250 سي سي را در برنامه کار خود قرار داد
کارخانه اين واحد توليدي واقع در دامنه رشته کوههاي البرز و در ارتفاع 1100- متري از سطح دريا از ابتداي تاسيس با رعايت استاندارهاي ايزو و ايجاد محيط کاملا بهداشتي خط توليد و تجهيز آزمايشگاه کنترل کيفيت با نظارت مداوم بر روي عملکرد توليد و بررسي مداوم نمونه هاي انبار محصول ضامن بالا بودن کيفيت مواد اوليه و بالانس بودن املاح هرسي سي از آب بسته بندي شده شرکت سبزچين ميباشد .
اعتقاد اصلي همکاران ما در اين واحد توليدي بر پايه" جامعه سالم ، محور توسعه پايدار " بوده و هست ما بر اين باوريم که سلامت افراد يک جامعه حتي کوچک مانند خانواده زماني تامين خواهد گشت که افراد آن جامعه بر آنچه که روزانه مينوشند دقت بيشتري کنند همانطور که مصرف آب آشاميدني طبيعي مگادريزل با مناست ترين املاح و بهترين طعم قطعا ميتوانند ضامن سلامت و شادابي هرروز افراد شود.

گواهینامه های
مگادریزل

 

کارخانه سبزچین پارس ( مگادریزل )

شرکت سبزچین پارس که از سال 1388 آغاز به فعالیت نموده است و تا کنون با افتخار در خدمت همشریان عزیز بوده در تولید آب معدنی با برند مگادریزل موفق عمل نموده و سعی نموده که نیمی از درصد سهم بازار را در اختیار بگیرد و با حمایت هموطنان عزیز کالای با کیفیت خود را که در فاز اول با تولید آب آشامیدنی طبیعی 250 سی سی آغاز نموده بود را تبدیل به 6 محصول با قابلیت های حمل آسان نماید.

در مسیر تولید آب معدنی خود را از رشته کوه های البرز که در کارخانه سبزچین پارس ( مگادریزل ) ارتفاع 1100- متری از سطح دریا با دریافت املاح معدنی گسترش دهد. نظارت مداوم بر روی عملکرد تولید با بررسی نمونه های انبار در آزمایشگاه های خود محصولی با کیفیت مواد اولیه و بالانس بودن املاح هر سی سی را ضمانت نماید.

امروزه در اکثر فروشگاه های سطح کشور آب معدنی هایی با برند مگادریزل مشاهده می نمایید که برای ما افتخاری است توانسته ایم بخش عمده مثل مردم در تهیه آب شرب از آب های زیر زمینی املاح دار را تولید و در اختیار عموم قرار دهیم.

ما با اعمال برخی تدابیر فروش می توانیم محصولات خود را بصورت عمده با قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه در اختیار توزیع کنندگان قرار دهیم.

اعتقاد اصلی مگادریزل بر پایه" جامعه سالم، محور توسعه پایدار " می باشد لذا از هموطنان درخواست می نماییم که از تولیدات ملی خود در هر حیطه حمایت نمایند.