کارخانه سبزچین پارس ( مگادریزل )

شرکت سبزچین پارس که از سال 1388 آغاز به فعالیت نموده است و تا کنون با افتخار در خدمت همشریان عزیز بوده در تولید آب معدنی با برند مگادریزل موفق عمل نموده و سعی نموده که نیمی از درصد سهم بازار را در اختیار بگیرد و با حمایت هموطنان عزیز کالای با کیفیت خود را که در فاز اول با تولید آب آشامیدنی طبیعی 250 سی سی آغاز نموده بود را تبدیل به 6 محصول با قابلیت های حمل آسان نماید.

در مسیر تولید آب معدنی خود را از رشته کوه های البرز که در کارخانه سبزچین پارس ( مگادریزل ) ارتفاع 1100- متری از سطح دریا با دریافت املاح معدنی گسترش دهد. نظارت مداوم بر روی عملکرد تولید با بررسی نمونه های انبار در آزمایشگاه های خود محصولی با کیفیت مواد اولیه و بالانس بودن املاح هر سی سی را ضمانت نماید.

امروزه در اکثر فروشگاه های سطح کشور آب معدنی هایی با برند مگادریزل مشاهده می نمایید که برای ما افتخاری است توانسته ایم بخش عمده مثل مردم در تهیه آب شرب از آب های زیر زمینی املاح دار را تولید و در اختیار عموم قرار دهیم.

ما با اعمال برخی تدابیر فروش می توانیم محصولات خود را بصورت عمده با قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه در اختیار توزیع کنندگان قرار دهیم.

اعتقاد اصلی مگادریزل بر پایه" جامعه سالم، محور توسعه پایدار " می باشد لذا از هموطنان درخواست می نماییم که از تولیدات ملی خود در هر حیطه حمایت نمایند.