آب معدنی لیوانی ( 200CC )

آب معدنی لیوانی ( 200CC ) مگادریزل

آب معدنی لیوانی ( 200CC )

آب معدنی لیوانی ( 200CC ) جز محصولات مگادریزل می باشد که قبلا بصورت لیوانی و در حال حاضر تبدیل به بطری های کوچک 200CC شده است. همانطور که می دانید آب مهم ترین عنصر حیات است و آب آشامیدنی برای زندگی و سلامت، مورد نیاز همه ی انسان هاست. آب معدنی که در مقادیر و بسته بندی های گوناگون تولید می شود و به فروش می رسد، یکی از ضروری ترین کالاهای خوارکی در جهان به شمار می رود؛ به ویژه که در بسیاری از کشورها آب مناسب آشامیدن از طریق لوله کشی به مکان ها وارد نمی شود. آب معدنی لیوانی نیز یکی از جدیدترین نمونه های بسته بندی آب آشامیدنی است.

           آب معدنی لیوانی ( 200CC ) جز محصولات مگادریزل   

تا زمانی که در بازار نیاز جدی به یک محصول احساس نشود، اقدامی در راستای تولید آن صورت نمی گیرد. تاکنون در کشور خود انواع بطری های آب معدنی را در بطری های کوچک نیم لیتری، بطری های خانواده یک و نیم تا دو لیتری و ظرف های بزرگ چند لیتری مخصوص آب سرد کن ها را دیده ایم. قطعا گاهی نیاز شما تنها نوشیدن یک لیوان آب معدنی خنک است اما ناچارید یک بطری آب معدنی تهیه کنید و تنها نیمی از آن را بنوشید. باقی آن نیز در مدت زمان کمی گرم می شود و تمایلی به نوشیدن آن ندارید و این خود در مقیاس بالا، سبب هدررفت آب خواهد شد. اما آب معدنی لیوانی دست کم این مزیت را خواهد داشت که کمک کند که بهای اضافه ای نپردازید و همان مقدار مورد نیاز را خریداری و مصرف نمایید. در ادامه بیشتر با این محصول آشنا خواهیم شد.

خواص آب معدنی لیوانی

خواص آب معدنی لیوانی تفاوتی با سایر بسته بندی های آب معدنی ندارد. همان میزان مواد معدنی شامل را در خود جای داده است. مهم ترین مواد معدنی در آب معدنی لیوانی، کلسیم، منیزیم، پتاسیم، آهن، روی، سدیم و بی کربنات است. مزیت آب معدنی لیوانی به یک لیوان آب شیر کاهش عملیات تصفیه ی شیمیایی و میزان خلوص واقعی این آب است. منیزیم موجود در یک آب معدنی لیوانی می تواند در تنظیم فشار خون موثر باشد. این ماده هم چنین در بهبود گوارش و رفع یبوست نیز موثر است. آب معدنی هم چنین دارای کلسیم است که به تقویت و استحکام استخوان ها کمک خواهد کرد.

ضررهای احتمالی آب معدنی لیوانی

آب معدنی معمولا به عنوان سالم ترین نوشیدنی در جهان معرفی می شود. عمده ی عوارض نوشیدن آن شاید مربوط به سکسکه یا نفخ باشد و این به دلیل وجود اسید کربنیک موجود در آن هاست. وجود مقداری میکروب در آب معدنی طبیعی است زیرا نمی توان آن ها را مانند فرآیند آب شهری تصفیه و عاری از میکروب نمود. با این حال حتی وجود این میکروب ها نیز نمی تواند آب معدنی را تبدیل به ماده ای بیماری زا کند یا خواص مفید آن را کاهش دهد. آنچه تاکنون در خصوص ضررهای آب معدنی احتمال داده شده، بیشتر مربوط به بطری های پلاستیکی است که برای بسته بندی و عرضه ی این محصول استفاده می شود. البته وجود میکروپلاستیک ها در انواع غذاها و نوشیدنی ها گزارش شده و به عنوان خطری جدی برای سلامت عمومی شناخته می شود با این حال مقدار این مواد در آب معدنی لیوانی هم چنان بی خطر گزارش شده است.

برای مطالعه جزئیات و شرایط چاپ لیبل سفارشی بطری آب معدنی میتوانید کلیک کنید و مطالعه بیشتری در این مورد داشته باشید.

دستگاه تولید آب معدنی لیوانی

آب معدنی لیوانی در مقدار 250 میلی لیتر تولید و عرضه می شود. بسته بندی این نوع خاص از آب معدنی با انواع دیگری که همه بطری هستند، تفاوتی اساسی دارد. لیوان ها توسط دستگاه پر می شوند و باید روی آن ها با سرپوش مخصوص پوشانده شود. از این دستگاه در بسته بندی بسیاری از خوراکی های رقیق مثل شربت، آب میوه، مربا، سوپ ها و مانند آن ها نیز استفاده می شود. ارگان ها می توانند در صورت نیاز این محصول را در حجم انبوه سفارش دهند و ضمن کمک به صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی، در هزینه های خود نیز صرفه جویی چشمگیری نمایند. در گردهمایی هایی چون سمینارها و همایش های گوناگون، مکان های عمومی مثل سالن های سینما و کنسرت، ورزشگاه ها، در مدارس و بسیاری مکان های دیگر می توان به جای توزیع آب معدنی های نیم لیتری، از آب معدنی لیوانی برای هر فرد استفاده نمود. تهیه ی آب معدنی لیوانی در کل امری مقرون به صرفه است و از هدر رفت مقادیر زیاد آب جلوگیری می کند. تنها مشکل و نگرانی که در خصوص محصولات آب معدنی به صورت کلی و نه فقط آب معدنی لیوانی وجود دارد، راه یافتن حجم انبوهی از پلاستیک به طبیعت است که حل این مسئله نیز جز با فرهنگ سازی و رعایت قوانین و حقوق شهروندی امکان پذیر نخواهد بود. در هر صورت مصرف آب معدنی نسبت به آب شهری مزیت های بیشتری دارد. از مواد معدنی مفید موجود در این محصول نمی توان به سادگی گذشت. همچنین سلامت آب معدنی در مکان هایی که با سیستم آبرسانی شهری آن ها آشنا نیستیم، امری تضمین شده است. آب معدنی لیوانی هم به لحاظ سلامت و هم به لحاظ قیمت، انتخابی عالی برای مصرف فردی است.

ما با اقدام به خريد تجهيزات فيلتراسيون نانو و بسته بندي تمام اتوماتيک از کشور های خارجی چون دانمارک آب آشاميدني سالم و گوارا تهیه و در اختیار هموطنان قرار می دهیم.