آب معدنی چهارصد سی سی ( کتابی جیبی )


آب آشامیدنی انواع مختلفی دارد. انواع آب شامل آب شیر، آب الکترولیت، آب خالص، آب مقطر، آب قلیایی و آب معدنی یا چشمه وجود دارد. انواع آب معدنی در مدل‌های گوناگون بسته بندی می‌شوند. آب معدنی کتابی یکی از این بسته‌بندی‌ها است که در این مقاله به معرفی آن می‌پردازیم.
آب معدنی کتابی برای حمل در دست و یا کیف گزینه‌ی آسان‌تری است. زیرا باریک است و شکل هندسی آن اجازه می‌دهد به راحتی در کنار سایر وسایل قرار گیرد.

آب معدنی کتابی چیست؟

بیشتر ظرف‌های آب معدنی را به صورت استوانه‌ای دیده‌ایم. مدل دیگری از بطری‌های آب معدنی وجود دارد که به شکل مکعب مستطیل باریک است. به این انواع اصطلاحا آب معدنی کتابی گفته می‌شود. زیرا حجم و شکل آن تقریبا مانند یک کتاب است.

شکل آب معدنی کتابی معمولا مناسب بسته‌بندی‌های بزرگ نیست و در حجم زیاد کاربرد ندارد. این فرم را برای آب معدنی‌هایی با مصرف فردی و به صورت همراه طراحی کرده‌اند. حجمی که در این ظرف‌ها حمل می‌شود کمتر از نیم لیتر و در حالت پر، وزنی در حدود نیم کیلوگرم دارد.

 

مشخصات کلی محصولات آب معدنی مگادریزل

  • بسته بندی غیرقابل نفوذ با ضخامت و مقاوت بسیار بالا
  • وجود رنگدانها یا (MasterBatch) آبی رنگ در بدنه بطری جهت شکستن نور مضر یو-وی و حفاظت بهتر در برابر خورشید
  • ۱۰۰درصد قابل بازیافت
  • استفاده از بهترین متریال PET پریفرم و نایلون شرینگ و لیبل از بهترین تامین کننده ها با بهره گیری از ماشین آلاتی با تکنولوژی روز دنیا با گرید غذایی
  • ضخامت و استقامت مناسب
  • درب آسان باز و بسته شونده
  • بدون امکان نشتی و آسیب هنگام انبارداری و حمل و نقل
  • قابلیت سفارشی سازی وزن پریفرم جهت صادرات آب معدنی
  • آب تصفیه شده خالص و سبک بدون هیچگونه مواد ضدعفونی کننده و بدون پس-طعم ناخوشاند، با پی اچ قلیایی
mineral-water-400cc-megadrizel

بطری آب معدنی چهارصد سی‌سی، محصول کتابی و جیبی مگادریزل است.
این بطری به شکلی طراحی شده است که به راحتی داخل جیب لباس، کیف مدرسه و یا کیف دستی جای گیرد و به نسبت حجمش فضای بسیار کمتری را در مقایسه با بطری نیم لیتری اشغال می کند.

برای فصل تابستان گزینه مناسبی می باشد زیرا می تواند در تمام طول روز با اختصاص دادن کمترین فضا همراه فرد باشد و از گرمازدگی جلوگیری کند.

چرا آب معدنی کتابی؟

همه‌ی ما برای حفظ سلامت خود نیاز به مصرف کافی آب در طول شبانه روز داریم. هر انسان بالغ باید روزانه 8 لیوان آب (تقریبا معادل 2 لیتر) بنوشد. به طور متوسط 8 ساعت از شبانه روز را در خواب به سر می‌بریم. پس هشت لیوان آب را باید طی شانزده ساعت باقی‌مانده از روز بنوشیم. این یعنی هر دو ساعت، باید یک لیوان آب بنوشیم.

در سبک زندگی امروزی، بسیاری از ما ساعت‌های طولانی از روز را بیرون از خانه به سر می‌بریم. به واسطه‌ی شغل یا تحصیل ممکن است روزانه هشت ساعت، کمتر یا بیشتر، بیرون باشیم. حتی اگر آب آشامیدنی در فضایی که هستیم، در دسترس است، بهتر است آب معدنی کتابی را در کیف خود داشته باشیم که هم پاکیزه و هم دارای خاصیت است.

آب معدنی کتابی در هر نوع کیفی به راحتی جا می‌شود. شما نمی‌توانید آب معدنی استوانه‌ای را در کیف‌های رودوشی باریک قرار دهید. اما آب معدنی با بطری کتابی را به راحتی می‌توانید در آن‌ها حمل کنید. این ظرف‌های باریک آب معدنی را حتی می‌توان در برخی از جیب‌های بزرگ لباس نیز قرار داد و با خود حمل کرد.

ضرورت نوشیدن آب طی ساعات روز، سبب می‌شود این انواع آب معدنی را تهیه کنیم و همیشه همراه خود داشته باشیم.