آب معدنی گالنی، گالن ۱۹/۵ لیتری چندبار مصرف ( گردشی )، این محصول با خط تولیدی تماما اتوماتیک و دارای تیراژی بالغ بر ۱۰۰۰ گالن بر ساعت می باشد و پس از چندین مرحله استریلیزه کردن گالن های بازگشتی، با استفاده از بخارآب و محلول های قلیایی و اسیدی استاندارد، تولید و در پالت های ۲۵ عددی تحویل ناوگان پخش داده می شود.
مزایا : با خرید آب گالنی گردشی در نوبت اول هزینه آب به علاوه گالن و در نوبت های بعدی فقط هزینه آب پرداخت میشود. بنابراین با مرجوع کردن گالن خالی تنها با پرداخت هزینه شارژ آب یک گالن بسته بندی تحویل خواهید گرفت.
قابلیت نصب پمپ دستی بر روی دهانه گالن جهت تخلیه بدون نیاز به آبسرد کن وجود دارد.
اندازه این محصول استاندارد و متناسب با تمامی آب سردکن های رایج بازار می باشد.
ضخامت گالن و رنگدانه های آبی آن موجب نفوذ حداقلی نور آفتاب و جلوگیری از شکستگی و سوراخ شدن گالن می گردد.

آب معدنی گالونی یکی از محصولات پرفروش شرکت‌های تولید آب معدنی است. در این مقاله درباره این آب معدنی با این نوع بسته بندی صحبت می‌کنیم. اگر قصد خرید آب معدنی گالونی را دارید، این مقاله را بخوانید.

معرفی آب معدنی گالونی

آب معدنی در انواع بطری‌ها و ظروف و با بسته‌بندی‌ها و ابعاد گوناگون تولید می‌شود و به بازار می‌آید. به انواع آب معدنی که در ظروف بزرگ با گنجایشی در حدود ده تا بیست لیتری تولید می‌شود، آب معدنی گالونی گفته می‌شود. با توجه به این‌که هر لیتر آب، حدود 4 تا 5 لیوان است، آب معدنی گالونی با ظرفیت 20 لیتر حدود 80 تا 100 لیوان آب خواهد شد.

آب معدنی گالنی برای نصب روی دستگاه‌های آبسرد‌کن طراحی شده است. همچنین با قرار دادن روی یک پایه و نصب پمپ مخصوص قابل استفاده است. خرید آب معدنی گالنی باید با توجه به حجمی که دارد و شرایط مکانی که برای مصرف در نظر دارید صورت گیرد.

گالون آب معدنی از جنس پلاستیک ساخته می‌شود و معمولا یک دستگیره برای حمل آسان‌تر دارد.

هر گالن حاوی دسته جهت سهولت در حمل و نصب روی آبسردکن می باشد.
با خریداری گالن های ۱۹/۵ لیتری نسبت به دیگر بطری های رایج آب معدنی، ده ها برابر پلاستیک کمتری وارد چرخه تولید می گردد و بنابراین با استفاده از این محصول در حفظ محیط زیست نقش مهمی ایفا می کنیم.
آب معدنی گالنی تا قبل از نصب برروی آبسردکن به واسطه شستشو اتوماتیک در خط تولید، فاقد هرگونه آلودگی می باشد و از گواراترین و سبک ترین آب های موجود در بازار است.
معایب: در صورت نصب روی دستگاه هایی که در مخزن داخلی آنها از قبل آلودگی وجود داشته باشد احتمال نفوذ آلودگی به داخل مخزن گالن وجود دارد. توصیه می گردد حتما قبل از نصب گالن، مخزن آبسردکن را با محلول رقیق شده سرکه ضد عفونی و سپس یک مرتبه با آب سالم آبکشی و بعد از آن اقدام به نصب گالن روی آبسرد کن نمایید.

تاریخ انقضا ۶ ماه پس از تولید و پس از نصب روی آبسردکن باید تا حداکثر ۱۵ روز مصرف گردد.

مشخصات کلی محصولات آب معدنی مگادریزل

  • بسته بندی غیرقابل نفوذ با ضخامت و مقاوت بسیار بالا
  • وجود رنگدانها یا (MasterBatch) آبی رنگ در بدنه بطری جهت شکستن نور مضر یو-وی و حفاظت بهتر در برابر خورشید
  • ۱۰۰درصد قابل بازیافت
  • استفاده از بهترین متریال PET پریفرم و نایلون شرینگ و لیبل از بهترین تامین کننده ها با بهره گیری از ماشین آلاتی با تکنولوژی روز دنیا با گرید غذایی
  • ضخامت و استقامت مناسب
  • درب آسان باز و بسته شونده
  • بدون امکان نشتی و آسیب هنگام انبارداری و حمل و نقل
  • قابلیت سفارشی سازی وزن پریفرم جهت صادرات آب معدنی
  • آب تصفیه شده خالص و سبک بدون هیچگونه مواد ضدعفونی کننده و بدون پس-طعم ناخوشاند، با پی اچ قلیایی

تنوع محصولات در شرکت مگادریزل چگونه است؟

این مجموعه سعی داشته با توجه به محیط های گوناگون، پخش آب معدنی انواع محصولات خود را در اندازه های متناسب انجام دهد. به عنوان مثال بطری های 200 سی سی بسیار مناسب استفاده در بیمارستان ها  و آب معدنی های کتابی و یا جیبی برای حمل روزانه در کیف دستی و یا مدرسه هستند.